KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16704350
nr 1670 4350
Max Marcus (1879-1955), Sverige. Stockholmsmotiv, Signerad. Daterad 1937. Olja på duk, 65x72 cm, yttermått inklusive ram: 83x90 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
lördag 21 december 2024
kl 18:51:03
100 kr
150 kr